Správa webstránky

Správa webstránky

Predpokladom úspešných webstránok je ich aktuálnosť. Ako po stránke technickej, tak po stránke obsahovej. Môžete si dovoliť zamestnanca, ktorý sa vám stará len o webstránku?

Prečo delegovať správu webstránok

Prečo delegovať správu webstránok

Šetrite čas - úpravy na webstránke, ktoré by Vám mohli zabrať zopár hodín, môžete presunúť na niekoho, komu to bude trvať podstatne kratšie vďaka skúsenostiam.

Vedomosti - zhromažďovanie vedomostí a ich následné uplaťňovanie v praxi Vám úž nemusí robiť starosti. Prenechajte nám túto časť a spolahnite sa na nás.

Venujte sa svojmu podnikaniu naplno - činnosti v ktorej Vás nikto nenahradí a môže Vám zarobiť viac peňazí ako zaplatíte za delegovanú správu webstránok.

Čo zahŕňa správa webstránky

Čo zahŕňa správa webstránky

  • Vždy aktuálne informácie - priebežné vkladanie nových príspevkov, potrebná aktualizácia a odstraňovanie neaktuálnych príspevkov

  • Možnosť inovácií - vytváranie nových podstránok, potrebných elementov, formulárov

  • Pre počítač, tablet aj telefón - optimalizácia a prispôsobenie kódu tak, aby sa stránky korektne zobrazovali na všetkých internetových prehliadačoch. Webstránky sú zároveň responzívne - prispôsobené na zobrazovanie na počítačoch, tabletoch aj mobilných telefónoch

  • Pre vyhľadávače - Google, Bing a ostatné fulltextové vyhľadávače si potrpia na optimalizovaný kód. Preto ak chceme z webstránok vyťažiť maximum, webstránkam sa musíme venovať kontinuálne.

Zaujímajú Vás ďalšie informácie?

Kontaktujte nás